Tamāras Globas prognoze 2022. gada maijam: prognoze visām zvaigžņu zīmēm

Eksperte atzīmē, ka mēnesis daudziem cilvēkiem var kļūt par izdegšanas un enerģijas trūkuma laiku.

Maijs solās būt grūts mēnesis, taču eksperte iesaka nezaudēt drosmi pirms laika. Ekspertes padomi palīdzēs jums apiet šķēršļus jūsu ceļā un kļūt veiksmīgākam pavasara beigās. Maijs būs retrogrāda Plutona aizbildnībā. Tāpat tieši puse mēneša paies aptumsumu koridora varā. Tas nozīmē tikai vienu – mūs sagaida liktenīgas pārmaiņas, kā arī lielas grūtības un dilemmas. Tomēr ekspertei ir noderīgi ieteikumi katrai no Zvaigžņu zīmēm.

Auns
Aunam ir jādara pēc iespējas vairāk labu darbu, jāpalīdz citiem un kopumā jābūt pieklājīgam un labsirdīgam pret visiem. Ja maijā uz negatīvu atbildēsi negatīvi, vari izprovocēt tik spēcīgu konfliktu, ka tā sekas būs jūtamas vairāku mēnešu laikā. Rupjības vietā labāk iepazīties ar to, kā pareizi runāt, lai iekarotu sarunu biedru. Šajā posmā nevajadzētu ļaut sev atriebt apvainojumus un provocēt citus uz negatīvām emocijām. Arī eksperte iesaka vēl nedoties tālos ceļojumos.

Vērsis
Šīs Zvaigžņu zīmes pārstāvju enerģija ir ļoti cieši saistīta ar viņu mājām. Nakts gaismekļi var saasināt enerģētisko situāciju dzimtajās sienās, tāpēc pēc iespējas ātrāk ir nepieciešams attīrīties no melnās enerģijas un negatīvās ietekmes no ārpuses. Tas padarīs māju par labvēlīgu vietu, kur efektīvi atpūsties no problēmām un aizmirst par dzīves nepatikšanām. Speciālisti iesaka Vērsim iet pašattīstības ceļu. Maijā var un pat vajag apgūt ko jaunu, apgūt jaunas prasmes, komunicēt ar gudriem cilvēkiem.

Dvīņi
Dvīņiem labāk maija mēnesī tukšus solījumus nedot. Ja šie cilvēki kādam kaut ko sola, jums pēc iespējas ātrāk jāpāriet no vārdiem pie darbiem. Pretējā gadījumā būs iespējams izraisīt problēmu uzplūdu. Kopumā godīgums un atklātība būs spēcīgākais ierocis stabilitātes saglabāšanai un attiecību uzlabošanai ar jebkuru. Arī Dvīņus sagaida kādas nepatikšanas darba un naudas jomā.

Vēzis
Maijā Vēžiem vajadzētu būt ārkārtīgi uzmanīgiem attiecībās ar cilvēkiem, īpaši ar svešiniekiem vai nepazīstamiem cilvēkiem. Fakts ir tāds, ka nakts gaismekļi izraisīs manipulāciju pieaugumu un pat var padarīt Vēžus par magnētiem toksiskām personībām. Tāpat nav izslēgts, ka Vēžiem būs jāstrādā vairāk. Spēcīga noguruma gadījumā šiem cilvēkiem būs nepieciešama sava veida izkustēšanās – piemēram, ainavas maiņa, jauns izskats, neparastas izklaides.

Lauva
Pirmā lieta, kas Lauvām maijā jādara, ir šķirties no nevajadzīgām lietām. Viņi spēlē spēcīgas enerģijas un emocionālā enkura lomu. Ja tie atgādina negatīvu pagātnes pieredzi, tie ir jāizmet vai jāatdod. Tam vajadzētu ievērojami atvieglot dzīvi un pat paātrināt vēlmju piepildījumu. Eksperte arī atgādina Lauvām, ka darbības spēks vienmēr ir vienāds ar reakcijas spēku – it īpaši tagad. Ja Lauvas vēlas uzsākt kādu jaunu biznesu vai mainīt kursu, viņiem būs jāsastopas ar grūtībām, kas ir diezgan normāli.

Jaunava
Jaunavas maija mēnesī sagaida krasas garastāvokļa izmaiņas. Īpaši tas attiecas uz mēneša otro pusi. Lai uzlabotu enerģiju un stabilizētu situāciju sev apkārt, daļēji palīdzēs apģērbs, kas atbilst jūsu acu krāsai. Tas harmonizē apziņu un palīdzēs Jaunavām mazāk novērsties no tenkām, nepatīkamiem vārdiem un negatīvisma. Kopumā maiju var saukt par pārsteigumu laiku – gan labu, gan ne tik labu. Galvenais ir visu uztvert pēc iespējas vienkāršāk.

Svari
Svariem maijā jārīkojas, neskatoties uz problēmām, šaubām un bailēm. Arī bailes pāries, sazinoties ar īstajiem cilvēkiem. Jau no pirmā mēģinājuma jaunos gadījumos būs grūti sasniegt labu rezultātu, tāpēc arī būs jābūt pacietīgam un jāatceras laikus atpūsties. Jūs nevarat atteikties no sapņa, ja kaut kas tam traucē. Eksperte iesaka biežāk pievērst uzmanību sīkumiem un nezaudēt drosmi. Veiksme var paslēpties līdz šim nezināmās vietās.

Skorpions
Skorpioniem maijā veiksies vairāk nekā jebkuram citam, tāpēc viņi var palikt aktīvi visās jomās. Mīlestībā jums vajadzētu būt nedaudz uzmanīgākam, izvēloties jaunu partneri. Vispirms jums jāpārbauda saderība un tikai pēc tam jārīkojas, nevis otrādi. Darba un finanšu lietās var arī rīkoties. Ir nepieciešams virzīt enerģiju tajā virzienā, kurā jau sen esi vēlējies. Uz citu cilvēku neveiksmju fona Skorpioni var kļūt vēl veiksmīgāki. jo kur visi tiks uzvarēti, viņi varēs uzvarēt.

Strēlnieks
Nakts gaismekļi maijā var padarīt aktuālus visus visneaizsargātākos Strēlnieka punktus. Neskatoties uz to, šiem cilvēkiem ir pietiekami daudz enerģijas un spēka, lai tiktu galā ar jebkādiem šķēršļiem ceļā uz mērķi. Ja pēkšņi viss noiet greizi, varat vienkārši gaidīt vētru. Nav nepieciešams piespiest lietas, ja veiksme nav viņu pusē. Dažkārt ir grūti iepriekš noteikt neveiksmju cēloni, bet maijā tas būs gandrīz neiespējami. Strēlniekiem nav jādomā, kā un kur kaut kas nogāja greizi. Viņiem jāturpina domāt par nākotni un kaut ko labu.

Mežāzis
Mežāži var pamest vēlmi strādāt un nodarboties ar uzņēmējdarbību. Pēc palīdzības varat vērsties pie tuviem draugiem, iedvesmojošām filmām un grāmatām. Prognozes paredz šīs zīmes cilvēkiem nelielu finanšu ieņēmumu aizkavēšanos un problēmas mīlestības frontē. Viņi var tikt galā ar visu un arī iemācīties kaut ko noderīgu. Ja ir vēlme norobežoties no visa un visa, tas nebūs jādara. Ļoti svarīga būs tuvinieku palīdzība.

Ūdensvīrs
Šis grūtais, bet svarīgais laiks būs sākumpunkts jaunai dzīvei. Ūdensvīri spēs kļūt labāki un mainīt savu nākotni. Īpaši ātri un efektīvi to būs izdarīt ar tiem, kuri atcerēsies Visuma likumus, pēc kuriem viss Visumā darbojas. Jums būs arī jāuzklausa padoms un rūpīgi jāaplūko sīkumi. Nekādā gadījumā nevajadzētu meklēt atbildīgos par jūsu pārdūrumiem maija mēnesī. Atbildība par savu rīcību ir jāuzņemas uz saviem pleciem. Pretējā gadījumā jūs varat sagādāt sev nepatikšanas.

Zivis
Zivis var sagaidīt dažas garastāvokļa problēmas, kā arī veselības problēmas. Eksperte iesaka neielikt sevi stingros rāmjos un atcerēties, ka labākā izeja no situācijas vienmēr slēpjas virspusē. Zivīm jāieklausās intuīcijā, neaizmirstot, ka tuvi cilvēki var sniegt kādu noderīgu padomu. Ja šie cilvēki vēlas mainīt savu dzīvi, viņiem būs jāsāk aktīvāk rīkoties. Zem guļoša akmens ūdens diemžēl netecēs.

Lasi vēl: Vasilisas Volodinas prognoze 2022. gada maijam: prognoze visām zvaigžņu zīmēm

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru