Sociālās uzņēmējdarbības tirgus Kalnciema kvartālā 24.augustā

Jau ceturto reizi “Sociālās uzņēmējdarbības asociācija” sadarbībā ar Kalnciema kvartālu turpina tradīciju organizēt Sociālās uzņēmējdarbības tirgu. Šogad tas notiks 24. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00, pulcējot dažādus uzņēmējus un viņu radītos sociālā biznesa produktus vai pakalpojumus. Paralēli tirgus norisei notiks brīvdabas koncerts un aktivitātes bērniem.

Sirds siltums, kas ieguldīts pašu radītajos produktos vai pakalpojumos, degsme cilvēku acīs un vēlme mazināt sabiedrībā pastāvošas sociālas vai vides problēmas – tas ir stāsts par sociālo uzņēmējdarbību. Pirmo reizi pie mums ciemosies pirmā kafejnīca Baltijā “RB Cafe”, kurā strādā cilvēki ar invaliditāti. Ar “zero waste” domāšanu iepazīstinās bezatkritumu kafejnīca/grauzdētava ”Café M”, piedāvājot uz vietas pagatavotu filtra kafiju daudzkārtlietojamā krūzītē līdzi ņemšanai. Būs pieejams gan mūsdienīgs apģērbs no zīmola “OWA” un “Renewed Look”, gan pirmo reizi piedalīsies “Original Design”, kas piedāvā dažādas palīgierīces līšanas un rāpošanas apguvei. “Puordare” lutinās ar panini uzkodām un organizēs arī sietspiedes darbnīcu.

Paralēli tirgus norisei, kas apvienos gan Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrus un iecienītos zemniekus un amatniekus, papildinās aktīva programma gan uz skatuves, gan aktivitātes bērniem.

Programma:

Uz skatuves

Plkst. 10.00-11.00 Sociālās uzņēmējdarbības tirgus un jaunā Sociālās uzņēmējdarbības kataloga ieskandināšana (Regita Zeiļa, LSUA)

Plkst. 11.00-12.00 deju priekšnesumi no “Aspazija”

Plkst. 12.00-14.00 sarunas ar sociālajiem uzņēmējiem par sociālo uzņēmējdarbību – piedalās Sv. Lūkas atbalsta biedrība, “Puordare”, “Juhu Ethical”, “OWA”, “Nātre”, “Rūpju bērns”, “M-Cafe”, “Renewed look”, “Original design”, “Ulubele”, “Aspazija” un daudziem citiem!

Plkst. 14.00-15.00 diskusija, ko vada “New Door” akselerators “Akselerācijas programmas sociālajiem uzņēmējiem – no idejas līdz klientam”

Pie skatuves

Plkst. 10.00-16.00 “Ulubeles” stendā varēs savām rokām darināt kādu rotaļlietu savam vai patversmes dzīvniekam un uzzināt vairāk par Cilvēcības skolu

Plkst.12.00-15.00 t-kreklu un somu sietspiedes darbnīca ar “Puordare”

Galerijā

Plkst. 11.00-14.00 kopā ar mākslas centru “Nātre” būs iespēja radīt unikālus piekariņus (somām, telefoniem), piespraudes un rotas, izmantojot Latvijā radītas un printētas 3D figūras. Kā arī aicinām abrīvoties no piknika lietām, tādēļ no salmiņiem un citām košām lietām radīsim pagatavosim košus svētku kroņus, ar kuriem doties jaunos piedzīvojumos uz skolu.

Plkst. 10.00-15.00 esat gaidīti izmēģināt galda spēli, kura veidota, balstoties uz vājredzīgu un neredzīgu cilvēku vajadzībām, iejūtoties to cilvēku ikdienā, kuri pasauli redz caur pieskārienu.

Brūnās mājas zālē

Plkst.11.30-13.30 “OWA” meistarklases laikā varēs uzgleznot jebkuru kaķi vai suni professionālās mākslinieces Veras Bondares vadībā, un pārnest savu zīmējumu uz OWA krekla. Uz vietas būs dažādi paraugi, bet jūs droši varat ņemt līdzi sava mīluļa bildi un uzgleznot to. Ja dzīvnieki jums nav tuvi, droši varēsiet izvēlēties jebkuru citu gleznas tēmu. Organizatori nodrošinās jūs ar professionāliem gleznošanas materiāliem, tā kā jums ir jāņem līdzi tikai labs gara stāvoklis, idejas un bildes iedvesmai. Piedalīties var gan pieaugušie, gan bērni, tā kā tas ir lielisks veids kā pavadīt laiku visai ģimenei.

Spēļu bedrē

Plkst. 10.00-16.00 iespēja darboties ar Barboleta līdzsvara platformām bērniem vecumā no 3-15 gadiem. Būs iespēja izmēģināt savu veiklību, trenēt uzmanības un prāta asumu, veicot dažādus uzdevumus.

Plkst. 12.00-15.00 darbnīcā kopā ar Latvijas Sieviešu invalīdu asociāciju “Aspazija” bērni aicināti paši izgatavot savu kreppapīra ziedu vai ziedu pušķi, ar ko iepriecināt mammu vai vecmāmiņu. LSIA “Aspazija” atbalsta amatniekus ar īpašām vajadzībām, pārstāvot viņu izstrādājumus amatniecības veikalā “Saulgrieze”.

Plkst. 10.00-16.00 māla darbnīca “OGA- POGA”, kurā izgatavot savu vasaras piemiņas pogu.

Ieeja pasākumā – bez maksas, ar savu klātbūtni atbalstot sociālās uzņēmējdarbības iniciatīvas!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru