Naudas lietus: eksperti sola bagātību 5 zvaigžņu zīmēm decembra beigās

 

Nemanāmi pienāks decembra beigas. Eksperti saka, ka 5 zvaigžņu zīmēm viņš būs patīkamiem pārsteigumiem bagāts.

Viens no tiem būs negaidīti liela maciņa papildināšana. Pirms Jaungada brīvdienām nauda acīmredzot nebūs lieka.

Noskaidrosim, kas un kāpēc iekļuva labāko pieciniekā.

Vērsis

Vērsis nopietni papildinās savu budžetu. Viņiem tam ir vairākas lieliskas iespējas.

Pirmā lieta, ko viņi var darīt, ir piedzīt parādus no visiem. Protams, nav īpaši patīkami atgādināt cilvēkam par pienākumu, taču šeit ir vērts ņemt vērā, pirmkārt, savas intereses.

Nākamais solis uz bagātību būs algas, nevajadzētu izslēgt arī jūtamu tās pieaugumu, vai arī uzņēmums būs visādā ziņā patīkams un godīgi pelnīts bonuss. Jebkurā gadījumā Vērsis bez naudas nepaliks.

Vēzis

Par ieguldīto darbu Vēži saņems pelnītu balvu. Viņi nemeklēs nepilnas slodzes darbu vienkārši tāpēc, ka darbs viņus atradīs.

Pirms svētkiem viņiem nebūs daudz brīva laika. Viņiem būs jākārto bizness no rīta līdz vakaram, taču par to viņi saņems labu atlīdzību. Kopā ar pastāvīgu peļņu tiek iegūta ļoti laba summa, kas ir pilnīgi pietiekama, lai ziemas brīvdienās par naudu nedomātu.

Vienīgais, ko Vēžiem vajadzētu atcerēties, ir līdzekļu drošība, tieši tāpēc ir vērts kontrolēt savus izdevumus un nenēsāt līdzi lielas summas.

Svari

Svaru maks decembra beigās kļūs smags. Tas notiks, pateicoties darba maiņām, kā arī patīkamām Jaungada akcijām darbā. Lielākoties Svari spēs veikt kārtējo karjeras izrāvienu un saņemt pieklājīgu bonusu.

Tāpat papildus ienākumus var gūt no alternatīviem avotiem, piemēram, no nekustamā īpašuma. Šeit var diezgan labi papildināt savu maku, it īpaši, ja īre būs uz ilgu laiku, un veiktā priekšapmaksa būs vairākus mēnešus uz priekšu.

Strēlnieks

Strēlnieks varēs papildināt savas finansiālās rezerves bez īpašas ķibeles. Viņiem tas nebūs liela rūda, lai nopelnītu pietiekami daudz naudas. Svētkos naudu neskaitīs un par to pārāk nedomās. To varēs izdarīt ne tikai pateicoties galvenajam darbam.

Daudzi Strēlnieki atradīs sev iespējas papildus nopelnīt. Tā var nebūt tikai darbība ārpus darba, bet tas var būt arī hobijs, īpaši, ja Strēlnieki ir apveltīti ar radošām tieksmēm.

Nebaidieties izmēģināt sevi jaunās profesijās, ir tādas, kurās lielākajai daļai viss izdodas ar pirmo reizi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri savu naudu saņems mēneša beigās. Pirmkārt, viņi var rēķināties ar galvenajiem ienākumiem, kas maģiski var pieaugt ne tikai indeksācijas, bet arī virsstundu darba vai iziešanas brīvā dienā dēļ.

Tie palīdzēs koriģēt budžetu un agrāk veiktās investīcijas, īpaši, ja tie ir vērtspapīri. Par tiem jūs varat saņemt labas dividendes, kā arī ļoti izdevīgi pārdot.

Lasi vēl: Tamāra Globa: 2022 – Melnā tīģera gadā zvaigžņu zīmēm uzsmaidīs nezināma veiksme

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru