Fotogrāfs noķēra brīdi, kad bērns piedzimst amnija maisā. Pārsteidzošs gadījums!

Faktiski jēdzienam “dzimis kreklā” ir medicīniska interpretācija. Bērns, kas “dzimis kreklā”, ir bērniņš, kurš dzimis amnija maisā.

Tas ir amnija caurspīdīgs “pūslis”, kurā bērni piedzimst ļoti, ļoti reti: ārsti saka, ka tas notiek dzemdību laikā tikai reizi pēc 80 000 gadījumiem!

Šī apbrīnojamā parādība vienmēr tika uzskatīta par ļoti labu zīmi. Mēdz teikt, ka šādi dzimuši bērni ir lemti laimīgai dzīvei.

Dzemdību laikā Praia da Costa slimnīcā Vila Velha pilsētā Brazīlijā, vienai no sievietēm amniotiskā maisiņā piedzima bērns.

Džanī Brazils ir fotogrāfs, kurš specializējas dzemdību fotogrāfijās. Šoreiz viņa bildēs jūs varat redzēt bērnu tūlīt pēc viņa dzimšanas ķeizargrieziena rezultātā.

Viss Noasa ķermenis (tāds vārds tika dots jaundzimušajam) bija dīgļa pūslī, kas tam deva pārsteidzošu izskatu, līdzīgi kā citplanētietim.

Fotoattēli tika ievietoti tiešsaistē un saņēma tūkstošiem pozitīvu atsauksmju un komentāru.

“Cilvēki visā pasaulē sūta fotogrāfijas un meklē mūs. Es redzēju, kā viņš piedzima. Viņi nolaida ekrānu, lai es redzētu. Es daudz raudāju. Šādām emocijām nav robežu,” saka 34 gadus vecā māte Monika Valasko.

Kā skaidroja ginekologs Rafaels Angelo Baggeri, bērna piedzimšana šādā formā ir saistīta ar faktu, ka dīgļa membrāna nejauši paliek neskarta.

Tagad laimīgā māte un bērniņš joprojām atrodas slimnīcā.

Dr Baggeri apgalvo, ka jaundzimušais pēc dzemdībām ir “noguris”, bet sagaidāms, ka viņam drīz būs atļauts doties mājās kopā ar vecākiem.

Bērna piedzimšana amnija maisiņā ir pārsteidzoša parādība. Vai piekrīti?

avots: vt.co

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru