Dzimšanas gada pēdējais cipars ir labklājības un veiksmes atslēga jūsu dzīvē. Kā noteikt skaitli un pareizi to pielietot dzīvē

Kopš pašas dzimšanas katram cilvēkam tiek dota atslēga viņa labklājībai un veiksmei dzīvē. Numeroloģijai ir milzīgs spēks, kuru ne visi var kontrolēt. Bet, ja jūs izmantojat šo spēku un pareizi izmantojat to ikdienas dzīvē, jūs varat uz visiem laikiem aizmirst par bēdām, problēmām un nabadzību …

Saskaņā ar ķīniešu mācībām uz zemes ir 5 stihijas: ūdens, uguns, metāls, zeme un koks. Katrs cilvēks ir iekļauts vienā no šīm stihijām. Katrai stihijai piemīt sava enerģija un potenciāls, piešķir cilvēkiem īpašu raksturu, domāšanas veidu, ieradumus, atkarības un prasmes.

 

Zeme – Gada pēdējie cipari 9,8

Šie cilvēki ir ļoti skaisti un harmoniski. Zemes spēks dod šiem cilvēkiem atbildību pret saviem tuviniekiem. Viņiem ir daudz ambīciju, taču viņi ir arī ļoti ideālistiski. Problēmas tiek risinātas pakāpeniski un ar skaidru galvu. Intuīcija ir lieliski attīstīta. Viņiem ir ļoti labas attiecības ar naudu, un dzīves laikā ar to nav akūtu problēmu.

Ir savaldīti emocijās, un viņiem ir vajadzīga mīlestība pret vidi. Zemniekiem trūkst dzīvīguma un avantūrisma, viņi ir nežēlīgi un spītīgi. Ieteicams turēties tālāk no ūdenstilpnēm, purva vietām un vietām ar augstu mitruma līmeni, kā arī uzraudzīt asinsrites sistēmu un vēnas.

Uguns – Gada pēdējie cipari 7,6

Uguns cilvēki vienmēr alkst pēc piedzīvojumiem un nekad neatteiksies izpētīt kaut ko jaunu. Tie ir ļoti aktīvi un enerģiski cilvēki ar lielu enerģijas daudzumu. Ar tādiem cilvēkiem nav vērts iestāties konkurencē, jo viņi vienmēr uzvar. Uguns cilvēki ir ļoti pievilcīgi, spilgti un necieš vientulību.

Šādi cilvēki izceļas ar augstu pašcieņu un mīlestību pret sevi. Viņi ir ļoti agresīvi un mēdz visu panākt jebkādā veidā. Ir pārāk emocionāli un cieš no pacietības trūkuma. Jums jāaizsargā nervu sistēma un sirds, jāatturas no siltuma avotiem un pārmērīgas saules.

 

Koks – Gada pēdējie cipari 5,4

Šie cilvēki, protams, ir ļoti dāsni, viņiem patīk izpētīt pasauli, analizēt informāciju un ievērot savus skaidros dzīves noteikumus. Koku cilvēki ir ļoti radoši un mākslinieciski, viņiem nekad nav garlaicīgi un vientuļi, apkārtne viņus mīl un novērtē.

Šie cilvēki ir strādīgi, viņiem ir daudz vaļasprieku un aktivitāšu, viņi uzskata, ka darbs ir viņu spēku labākā izmantošana. Koku cilvēki vienmēr ir pateicīgi Visumam par to, kas viņiem ir, un nemēģina dzīt pārmērības. Viņi ir ļoti uzticīgi draugi un dzīves biedri, viņi nekad neuzvedas savtīgi. Trūkums ir viņu izšķērdība, un viņi arī mēdz uzņemties vairāk, nekā viņi spēj tikt galā. Jums jāizvairās no vietām, kur valda spēcīgs vējš, jārūpējas par aknām un urīnceļiem.

 

Ūdens – Gada pēdējie cipari 3,2

Šie cilvēki ir ļoti burvīgi un atsaucīgi, viņiem ir augsta empātija un empātija. Viņi ir elastīgi cilvēki, viņi zina, kā ļauties īstajā laikā un tādā veidā apiet citus. Turklāt šie cilvēki ir gudri un radoši, viņiem ir pārsteidzoša iztēle un nevilcinieties tos izmantot.

Šādu cilvēku vidū ir diezgan daudz psihologu, domātāju un filozofu. Viņi ir neatkarīgi un individuāli, nav iespējams iepazīt šos cilvēkus. Viņi zina, kā noķert to, kas izvairās no citu cilvēku redzesloka. Trūkumi ir slepeni un manipulējoši ar citiem. Izvairieties no augstuma un ātruma, kā arī novērojiet elpošanas sistēmu.

 

Metāls – Gada pēdējie cipari 1,0

Šie cilvēki ir ļoti gudri, izturīgi un neatkarīgi, viņiem ir spēcīgs raksturs. Viņi ir ļoti lepni, bet zina, kā rūpēties par tiem, kurus mīl. Viņi ir atturīgi un auksti pret emocijām, un zem spiediena skaļi aizstāv savu viedokli. Metāla cilvēki visā tiecas pēc kārtības, cenšoties atrast līdzsvaru un līdzsvarot visu.

Viņus no citiem atšķir ar izlēmību un uzticamību, viņi dod priekšroku vientulībai un klusumam, viņiem nav bailes palikt vienam, viņi alkst pēc sabiedrības atzīšanas. Ja šie cilvēki kaut ko vēlas, tad viņiem nav šķēršļu, viņi saņem visu, ko vēlas no dzīves. Starp trūkumiem var atzīmēt impulsivitāti, zemapziņā tiekoties pēc greznības un varas. Jums jāizvairās no pārmērīgas fiziskās slodzes un jāuzrauga gremošanas sistēma.

Lasi vēl: Kā dzimšanas diena var ietekmēt cilvēka raksturu un likteni

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru