Visneciešamākās vīramātes pēc zodiaka zīmes

Kad divas sievietes mīl vienu vīrieti, vienmēr rodas interešu konflikts. Ar kādu vīramāti ir nepanesami sadarboties, un to daļēji var ietekmēt sievietes zodiaka zīme.

Skorpions

Skorpiona vīramāte prot būt laipna un iecietīga. Bet vedekla nevar atslābt, indīgie kodumi var tikt maskēti ar pieklājīgu pieklājību. Skorpionam vienmēr šķitīs, ka dēls vecākiem pievērš negodīgi maz uzmanības. Savu vedeklu viņa uzskatīs par ļaunu.

‘’Viss, kas notiek dēla ģimenē, būs viņa mātes nesatricināmā kontrole, bet viņai diez vai izdosies izpatikt. Jaunā saimniece tiks kritizēta par un bez.’’

Vienīgi dēla pastāvīgās mīlestības demonstrācija pret māti var mīkstināt situāciju – ziedus, dāvanas, zvani kļūs par līdzekli dusmām, kas vērstas uz sievu.

Lauva

Netērē enerģiju, cenšoties izpatikt vīramātei, kura dzimusi zem Lauvas zīmes. Viņa ir vienīgā karaliene dzīves ballē, neviena sieviete nevar salīdzināt ar savu skaistumu, un viņa negrasās dalīties ar dēla uzmanību.

Dzīve zem viena jumta ar Lauveni ir iespējama, ja vedekla ir gatava kļūt par mazu meiteni, piepildot jebkuru vēlmi.

‘’Ja vedekla uzskata sevi par ģimenes laimes cienīgu, tad viņai jādzīvo atsevišķi no vīrieša vecākiem: tas ir vienīgais veids, kā saglabāt nervus.’’

Jūs varat pārdzīvot savas vīramātes īslaicīgās vizītes, taču kopīga dzīvošana nevienu nepadarīs laimīgu.

Vērsis

Vērša vīramāte ir pazīstama ar savu neticamo spēju iekļūt visos dēla ģimenes dzīves posmos, pat ja “bērni” dzīvo atsevišķi. Viņa nav pārāk izvēlīga, gatava piedot vedeklas nepilnības, taču vēlas piedalīties visā, kas notiek jaunajā ģimenē.

‘’Zināt visas dzīves detaļas, kontrolēt kustības un parādīties uz sliekšņa bez uzaicinājuma neērtā laikā ir Vērša lielvara.’’

Atteikšanās no “palīdzības” tiek uzskatīta par personisku apvainojumu un izraisa ārēju aizkaitinājumu. Lai noregulētu attiecības, ir princips “ķīlis ķīlā”.

Biežāk aiciniet vīramātes ciemos, zvaniet tāpat vien, padomājiet par viņas veselību, dariet mazas patīkamas dāvanas – vārdu sakot, pierādi sevi ar labiem darbiem. Drīz pēc tam, kad viņa būs pievērsusi savu uzmanību, viņa pati “atļausies” un ķersies pie savas dzīves, atstājot jauno ģimeni mierā.

Mežāzis

Mežāzim vīramātei nevajadzētu sagādāt daudz nepatikšanas, jo viņa mīl savu dēlu un novēl viņam laimi, taču ir vērts būt piesardzīgai. Neņemiet vērā zināmu vēsumu un atteikšanos no uzaicinājuma paciemoties.

‘’Mežāzis ir pašpietiekams, mīl vientulību un dara to, kas viņam patīk. Diez vai jaunā pāra pēkšņais apciemojums iepriecinās māti. Iespējams, ka viņa  sagaidīs ar vārdiem: “Kāpēc nezvanījāt?”

Neskatoties uz to, ka daudzām lietām viņa nav izvēlīga, sievietes prāts ieņem ģimenes finansiālo stāvokli. Vīramāte grib zināt, vai jaunie tērē naudu, vai prot atlikt. Taisnīguma dēļ, jāatzīmē, ka, ja nepieciešams, Mežāža vīramāte būs pirmais cilvēks, kurš sniegs finansiālu atbalstu.

Vēzis

Glīta vīramāte un laba vecmāmiņa. Vēzis – gudra, pieredzējusi un saimnieciska.

‘’Sievietes ar vēzi ir radītas ģimenes dzīvei, neviens nevar labāk organizēt ģimenes dzīvi.’’

Viņa mīl un prot rūpēties par visiem. Kāpēc viņa bija šajā sarakstā? “Neviens nevar…”. Tas ir iemesls konfliktam. Vēzis dēla sievu uztver kā neprātīgu kalpotāju, un divi viedokļi virtuvē nevar būt.

Ja vēlaties saglabāt mieru mājā, ļaujiet vīramātei kļūt par skolotāju un necentieties izrādīt sevi par labāku saimnieci nekā viņa.

Avots:

zagovormaga

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru