3 vienkāršas lietas, kuras sievietes kautrējas pajautāt savam vīrietim. Bet daudziem vīriešiem patīk izpildīt šādus lūgumus.

Visapkārt ir tik daudz sieviešu, kuras vienmēr kaut ko prasa: dari to, dari to. Un viņas noteikti, nekautrējas savos lūgumos. Bet ir pieticīgas vai vienkārši dāmas, ko es saucu par “visu pati”. Tādas sievietes neko neprasa. Vai nu kautrējas, vai uzskata to par nevajadzīgu.

Un šodien runa ir par tām sievietēm, kuras klusē par savu “vēlmju sarakstu” un nestāsta par viņiem vīriešiem. Lai gan daudziem vīriešu dzimuma pārstāvjiem ir patīkami izpildīt šos lūgumus.

1. Palīdzība

Protams, palīdzību ir grūti nosaukt par “kaprīzi”. Bet daudzi vīrieši, kuri vēlas gulēt uz dīvāna un skatīties televīziju, uzskata, ka sievietes  to var izdarīt pašas. Bet tas, ka viņa lūdz palīdzību mājas darbos, ir vienkāršas kaprīzes. Sievietes, apejiet vīriešus, kuri tā domā.

Normāliem vīriešiem patīk palīdzēt savai mīļotajai. Jo tad attiecības kļūst līdzvērtīgas. Nebaidieties lūgt palīdzību, ja esat noguris vai jums ir grūti kaut ko darīt.

2. Pasūtīt ēdienu mājās

 

Kad biju attiecībās, mana mīļotā dievināja pasūtīt sušī. Bet darīt to katru nedēļas nogali nav lēts prieks. Es viņai teicu, ka vajag mazliet samazināt apgriezienus, jo tā visa nauda aizbrauks uz japāņu ēdienu. Viņa visu uztvēra  adekvāti.

Bet tad viņa uzsēdās uz diētas un par ēdienu uz mājām biju aizmirsis. Sākumā es priecājos, bet tad sapratu, ka gribu kaut ko pasūtīt. Uz vienu pasūtīt negribas, uz diviem – vairs nesanāk.

Mēs vairs neesam kopā. Un, kad es sāku veidot jaunas attiecības un sieviete lūdz pasūtīt ēdienu uz mājām, es ar prieku to daru. Jo pats esmu iemīlējis šo servisu: nevajag gatavot ēst, nav jāmazgā trauki, nav jāatstāj tēja.

3. Randiņš

Nesaprotu, kāpēc daži vīrieši uzskata, ka randiņš ir veltīgs laika un naudas izšķērdēšana. Varbūt viņiem vienkārši nebija labu randiņu.

Attiecībās, kad vīrietis un sieviete satiekas diezgan ilgi un pat dzīvo kopā, randiņi iet uz “nē”. Vīriešiem nav vajadzīgs, tik daudz romantikas. Sievietes, ja vēlaties romantisku vakaru, varat to pateikt tieši. Vai arī ņemiet lietas savās rokās.

Es pazīstu vīriešus, kuri dievina randiņus. Tikšanās uz jumta, pastaigas pie ezera, atrakciju parka apmeklējums (un ticiet, pat 40 + vecumā ar karuseļiem negarlaikosies).

Neaizmirstiet, ka visi cilvēki ir atšķirīgi, un, ja man un maniem draugiem ir patīkami izpildīt sieviešu lūgumus, tas nenozīmē, ka jūsu vīrietis vēlas to pašu.

Atkal ir sievietes, kurām nepatīk randiņi un patīk pašai  gatavot ēst, nevis pasūtīt. Tāpēc šajā rakstā viss ir subjektīvs.

Avots:

Zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru