Vasilisas volodinas prognoze 2021. gada augusta otrai pusei: kā beigsies vasara katrai zvaigžņu zīmei

Pēdējais vasaras mēnesis ir cerību periods. Galu galā rudens vienmēr nes pārmaiņas dzīvē. Ko gaidīt zvaigžņu zīmēm augusta otrajā pusē?

Auns šomēnes būs virsotnē! Augusta otrā puse, ir  lielisks perios, lai strādātu pie idejām, kurām nepieciešama rūpība un vislielākā koncentrēšanās.

Vērsis šomēnes augusta otrajā pusē nedrīkst būt pārlieku dedzīgs, jo tava zvaigžņu zīme šobrīd nav labākajā formā. Nemēģiniet atrisināt būtiskas problēmas, laiks tam vēl nav pienācis!

Mēnesis gatavo patīkamu dāvanu Dvīņiem – tā var būt pēkšņa tikšanās ar vecu draugu, materiāla kvīts vai apsveicamas ziņas, kuras jūs drīz uzzināsiet.

Vēžiem šomēnes pieļautajām kļūdām būs neatgriezeniskas sekas, tādēļ to rašanās risks būtu jāsamazina līdz minimumam. Nepareizie lēmumi ietekmēs nākotni – gan finansiālajā stāvoklī, gan karjerā.

Lauvas prognoze rāda, ka šobrīd jums būs tikai viens patrons – Marss. Bet viņš neapšaubāmi varēs jums palīdzēt tikt galā ar visām nepatikšanām. Vissvarīgākais, ko Marss dos Lauvām, ir apņēmība un izturība.

Mēneša beigās Jaunavai būs grūti atrast kopīgu valodu ar svešiniekiem. Planētas iesaka saprast, ko vēlaties, un sakārtot garastāvokli.

Svari vēlēsies darīt kaut ko tādu, ko iepriekš nav darījuši, veselības stāvoklis būs enerģisks un optimistisks!

Dažiem Skorpiona zīmes pārstāvjiem var būt ekstrasensīvas spējas. Bet nevar teikt, ka tas jums būs pārsteigums. Zvaigznes jums ir ārkārtīgi labas.

Augusta prognoze Strēlniekam vēsta, ka lietas nevedas tā, kā mēs vēlētos, taču tā ir īstermiņa parādība. Tāpēc nemēģiniet iegūt atbildes uz jautājumiem, “kā rīkoties” un kā “mainīt sevi, lai sasniegtu triumfu”.

Mežāzis šomēnes varēs izbaudīt nevainojamu periodu. Kārtība valda gan mājās, gan darbā, viss izdosies.

Ūdensvīriem rāda, ka 2021. gada augustā liktenis jūs patronēs – jums būs iespēja īstenot daudzas vēlmes. Brīviem cilvēkiem būs iespēja nodibināt privātumu, ģimenes Ūdensvīri varēs atjaunot attiecības.

Lasi vēl: Grūts laiks: piecas zvaigžņu zīmes, kurām nebūs viegls un satraukumu pilns 2021. gada augusts

Zivju dzīve būs ļoti enerģiska. Rezultātā jūs zaudēsiet stabilitāti dzīvē, lai gan šādas problēmas nekad agrāk nav bijušas, tas vienkārši nav raksturīgi Zivīm.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru