Mosties un dziedi: 4 labi iemesli, lai celtos agrāk no rīta

Bioenerģijas eksperti uzskata, ka agra pamošanās ir izdevīga cilvēka biolaukam, noskaņojumam un veiksmei. Kopumā eksperti identificē vairākus pamatotus iemeslus, kāpēc agra pamošanās ir izdevīga.

Mūsdienu pasaule nav paredzēta cilvēkiem, kuri vēlu dodas gulēt un vēlu ceļas. Tāpēc ir ļoti svarīgi ievērot dienas režīmu. Ir arī vērts atzīmēt, ka režīma ievērošana pozitīvi ietekmē cilvēka noskaņojumu. Daba ir padarījusi mūs elastīgus, tāpēc mēs vienmēr varam pielāgoties situācijai. Apskatiet mūsu padomus, kāpēc un kā kļūt par agro putnu. Tas padarīs jūs produktīvāku. 

Jūs varat izdarīt vairāk

Katru rītu mums ir jāveic noteikts darbību kopums, taču ne vienmēr tam ir laiks. Mēs ceļamies vēlu, steidzamies, daudz ātrāk tērējam enerģiju un nervus, tāpēc uz darbu nākam jau saspringti un satraukti.

Agri pieceļoties darba dienās un nedēļas nogalēs var palīdzēt paveikt vairāk. Tas nozīmē, ka jūs varat nesteigties un neradīt sev stresu. Piemēram, jūs varat saklāt gultu, ieturēt brokastis, sagatavoties darbam, veikt vingrinājumus. Kad cilvēkam izdodas paveikt vairāk, viņam šķiet, ka diena bija veiksmīga. Tas palielina enerģiju, stiprina biolauku.

Nedēļas nogalēs, ja neguļiet līdz pulksten 12:00, bet celieties agrāk, tad tas var palīdzēt paveikt vairāk. Tādā veidā jūs varat izstiept nedēļas nogali un palielināt laiku priekš hobijiem, vaļaspriekiem.

Pareizs sākums

Jaunas dienas sākšana ir svarīgs laimes elements. Ātrs sākums ar piecām minūtēm brokastošanai, piecām minūtēm, lai sagatavotos, un atstājot trauku kaudzi un nesakārtotu gultu – tas ir ceļš uz nekurieni.

Agra piecelšanās cilvēkam nodrošina pareizo dienas sākumu. Cilvēks, kurš agri pieceļas, paspēj izdarīt visu, kas viņam jādara, un neko neatstāj uz vakaru. Viņam izdodas ierasties darbā, apzinoties pareizību un mierīgumu. Tā ir brīnišķīga sajūta, kas dod jums pašapziņu.

Ceļš uz darbu šajā gadījumā radīs arī mazāk negatīvu emociju. Piemēram, ja jūs piecēlaties vēlu, jums būs jābrauc ar autobusu. Ja jūs pieceļaties agri, daļu no darba varat iet kājām. Pastaigas ir labākais veids, kā saglabāt veselību, palielināt enerģiju un tonizēt cilvēku.

Ielas ir klusas un patīkamas agrā rītā. Jūs varat skatīties pa logu un baudīt klusumu. Agri pieceļoties, varat nesteigties. Šī ir ļoti patīkama sajūta. Jums rodas iespaids, ka jūsu rīcībā ir bezgalīgi daudz laika, un daļēji tas tā arī ir.

Jūs varat meditēt no rīta

Meditācija no rīta ir ne tikai iespējama, bet arī nepieciešama. Garīgās prakses palīdz noskaņoties pareizajam vilnim. Variet veikt īpašas rīta meditācijas laimīgām dienām un laimīgiem notikumiem.

Kad cilvēks pieceļas agrāk, viņam ir iespēja dienas pirmās piecas līdz desmit minūtes veltīt niršanai sevī, slēpto enerģijas avotu un motivācijas meklēšanai. Tiek uzskatīts, ka rīta meditācijas ir visefektīvākās.

Lieliskas idejas nāk no rīta

Agra piecelšanās ir izdevīga iedvesmai un motivācijai, liecina ekspertu pētījumi. Arī cilvēki, kuri pieceļas agrāk, biežāk rada interesantas idejas, un dienas sākumā.

No rīta bieži rodas idejas, kā plānot dienas darbus. Pēc pamošanās varat pavadīt 5-10 minūtes izplānojot dienu. Daudzi veiksmīgi cilvēki to dara.

Kā piecelties agri no rīta

Ir vairāki noteikumi, kas jāievēro visiem. 

Dzert ūdeni. Ne tēja, ne kakao vai kafija, bet ūdens. Tiklīdz cilvēks pamostas, viņam tas jādara. Pēc 15-20 minūtēm jūs jau varat dzert tēju vai kafiju pēc saviem ieskatiem. 

Vingrojiet. Jums nav jāskrien vai jātērē daudz enerģijas. Jūs varat veikt stiepšanās vingrinājumus vai nelielu iesildīšanos. Tādējādi ne tikai dvēsele, bet arī ķermenis nonāks darba stāvoklī. 

Pirms aiziešanas sakārtojiet māju. Tas ir ļoti noderīgi, jo persona, kas saklāja gultu un nomazgāja traukus, vakaram neko neatstāj. Tas rada iespaidu par produktīvu dienas sākumu.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru