Kuras zvaigžņu zīmes gaida laimīgas pārmaiņas 2021. gada oktobra otrajā pusē

Šodien ir ļoti svarīga un labvēlīga diena. Iemesls tam ir Plutona atbrīvošana no atpakaļejošas kustības. Eksperti pastāstīja, kuru Zvaigžņu zīmju pārstāvjus ietekmēs pozitīvas pārmaiņas.

 

Finanses un darbs oktobrī

Tālāko planētu enerģijas izmaiņu dēļ daudzi no mums jutīs spēka un motivācijas uzplūdumu. Cilvēkiem, kuri nav gluži pārliecināti par sevi, būs vēlēšanās uzvarēt, vēlme kļūt labākam un bagātākam.

Oktobris ir ideāls laiks, lai aktivizētu visus savus iekšējos resursus. Tas jo īpaši attiecas uz tādām zvaigžņu zīmēm kā Auns, Lauva, Skorpions un Mežāzis. Tieši šiem cilvēkiem šī planēta ir patrons, kura retrogradā negatīvā ietekme uz motivāciju un vēlmi strādāt kopumā.

Ja biznesā vai darbā jums bija jācīnās ar kādu, tad no 8. oktobra sāksies neitralizējošu konfliktu periods. Viņi sāks izbalēt, un tāpēc jums un man nevajadzēs darīt pilnīgi neko. Jums vienkārši jāgaida.

 

Mīlestība un attiecības oktobrī

Pozitīvas pārmaiņas skars absolūti ikvienu, taču lielākā mērā tas būs aktuāls tādu zīmju cilvēkiem kā Vērsis, Svari un Ūdensvīrs. Plutons uzlabos komunikācijas prasmes un atvieglos kopīgas valodas atrašanu ar ikvienu.

Šī planēta palīdzēs mums visiem cīnīties ar stereotipisku domāšanu, tuvību, tieksmi pēc vientulības. Oktobris ir laiks, kad daudziem būs iespēja satikt savas dzīves mīlestību vai labu draugu. Plutons palīdzēs pārvarēt grūtības, kuras viņš pats radīja. Nebaidieties lūgt piedošanu par lietām, kuras nožēlojat. Ļoti iespējams, ka mīļotais vai draugs jūs sapratīs.

 

Garastāvoklis un veselība pēc 8. oktobra

Plutons uzmundrina, bet ne tieši. Viņš to dara netieši, jo visas labās lietas, kas ar mums notiks oktobrī un nākamajos mēnešos, mūs iedvesmos, palīdzēs atbrīvoties no bailēm un kompleksiem. Visvairāk tas būs pamanāms Dvīņiem, Vēzim, Jaunavai un Zivīm.

Runājot par veselību, daudzi no mums vēlēsies attīstīt jaunu fizisko aktivitāšu ieradumu, jo Plutons pārstāj virzīties atpakaļ. Kāds vēlēsies pierakstīties sporta zālē, kāds sāks skriet, bet citi cilvēki vēlēsies iegādāties baseina abonementu. Protams, tas pozitīvi ietekmēs veselību. Galvenais ir nepārvērtēt savas cerības.

Lasi vēl: Pāvels Globa: Tikai sešām zvaigžņu zīmēm ir liela veiksme 2022. gadā

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru