Kāds mājdzīvnieks ir piemērotākais jūsu zodiaka zīmei

Astrologi apkopojuši informāciju par piemērotākajiem mājdzivniekiem katrai zodiaka zīmei. Iespējams, šīs aplēses palīdzēs jums pieņemt pareizāku lēmumu attiecībā uz mājas mīluļiem.  

Ar mājdzīvnieka ienākšanu mājā daudz kas mainās-atmosfēra kļūst mierīgāka, un dzīvnieka jocīgie paveikumi, jūs neatstās vienaldzīgus.

Vai jūs vēl neesat pārliecināti kādu mājdzīvnieku vēlaties? Tad es iesaku jums veikt pārbaudi un uzzināt!

Izvēlieties savu zodiaka zīmi:

 

Auns

Auni pēc savas būtības ir ļoti enerģiski un optimistiski, viņiem nepatīk ilgi nodarboties ar vienu un to pašu darbu un sēdēt mājās, viņiem patīk pilnībā atrauties un iziet pastaigā kopā ar draugiem, apmeklēt ballītes un jābūt pirmajām visās lietās. Auniem ir piemēroti lieli suņi un it īpaši haskiji, ar kuriem varētu ātri sadzīvot un kopā doties iekarot pasauli.

 

Vērsis

Vērši ir visdarbīgākie un pasīvākie no zodiaka zīmēm, viņi daudz laika pavada darbā vai tajā, kas viņiem patīk, bet aktīvajā atpūtā un zemes zīmju pārstāvjiem nav spēka aktīvai atpūtai, kā arī pastāvīgām pastaigām ar mājdzīvnieku vai sacensībām ar viņu pa dzīvokli. Viņiem lieliski piemēroti kaķi vai zivis.

Lasi arī: Tests: Tas, kā tu sakrusto rokas, atklāj tavu personību

 

Dvīņi

Dvīņi ir tikai liels ideju, noslēpumu un centienu kamoliņš, jāatzīmē, ka viņiem nepatīk vientulība un pastāvīgi nepieciešama komunikācija, cenšas atrasties uzmanības centrā un iegūt daudz draugu. Viņiem piestāvēs tie paši ziņkārīgie un nelietīgie papagaiļi, kuriem var iemācīt jaunus vārdus, un vērot smieklīgus putnus.

 

Vēzis

Kaķi vai grauzēji būs piemēroti mājīgiem un klusajiem Vēžiem kā nekad agrāk, šādi draugi neatstās emocionālus Vēžus skumjās un vienmēr uzmundrinās ar savu pieķeršanos un smieklīgajām izspēlēm.

 

Lauva

Lauva tiek uzskatīta par egocentrisku un valdonīgu zīmi, viņiem patīk viss skaists un grezns, taču viņi paliek sentimentāli un mīl rotaļāties ar savu mīluli. Daudzi teiktu, ka viņiem piestāvēs vieni un tie paši lepnie un grezni kaķi, taču maz ticams, ka viņi varēs saprasties, jo ne visi kaķi ir gatavi pieņemt šādu pieķeršanās un saspiešanas vilni. Viņiem piemērotāki ir grauzēji, mazu šķirņu suņi vai pat zirgs.

 

Jaunava

Neskatoties uz Jaunavas mīlestību pret mīļiem mājdzīvniekiem, viņi simtreiz baidīsies un pārdomās, pirms tos iegādāsies, viņiem patīk uzturēt savu māju tīru un ērtu, mājdzīvnieki, kas varētu to sabojāt, var sabojāt Jaunavu uzticību. Tie ir vairāk piemēroti akvārija zivīm, kas var kļūt ne tikai par mūžīgu draugu, bet arī par mājas interjera papildinājumu.

 

Svari

Svariem patīk daudzi un dažādi dzīvnieki, viņi ir gatavi rūpēties pat par kaķi, suni un putnu, pat ja viņu mājās jau ir par daudz. Tomēr viņiem nevajadzētu būt tiem mājdzīvniekiem, kurus nepieciešams kontrolēt un izglītot, viņu maigā daba un maigā mīlestība pret mūsu mazākajiem brāļiem padarīs mājdzīvnieku par nekontrolējamu “nāves mašīnu”.

 

Skorpions

Skorpioniem patīk pievērst sev uzmanību, patīk lielīties un izcelties no pūļa, protams, labā nozīmē. Tik spilgti zodiaka zīmes pārstāvjiem pienāks tādi paši spilgti un neparasti zvēri, piemēram, hameleons, čūska, zirneklis, ķirzaka. Tāpat Skorpioni ir volumināli cilvēki, kuri necietīs kontroli pār viņiem, šāda brīvības sajūta viņiem var nodrošināt zirgi.

 

Strēlnieks

Strēlniekam var piestāvēt jebkurš mājdzīvnieks, taču viņi vislabāk sadzīvo ar suņiem. Strēlnieks ir izlēmīgas un mērķtiecīgas zīmes, kas ir gatavas pieradināt pat pitonu, ne visiem mājdzīvniekiem šis rezultāts patiks, taču suņi ir spilgts piemērs tam, ka viņi ir gatavi kalpot cilvēkam un paliek viņa draugi.

Lasi arī: Tests: Atklās visas tavas slepenās bailes – mīlestībā un attiecībās

 

Mežāzis

Mežāži mīl savu kārtību un panākumus visos jautājumos, jo ātrāk viņi gūst panākumus, jo labāk Mežāzim. Tie ir piemēroti gudriem mājdzīvniekiem, viegli apmācāmi. Korgijs un Dobermans kļūs par viņu labākajiem draugiem un neliks apbēdināt zemes zīmi ar neveiksmīgu treniņu mēģinājumu.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir radoši un neparasti cilvēki, viņi visā parāda savu unikalitāti: izņēmums nav mūzikas garša, ģērbšanās stils un mājdzīvnieka izvēle. Viņi sapratīsies ar jebkuru dzīvnieku, tomēr vēlēsies vairāk, un vēl vairāk ir izcelties paziņu lokā ar savu neparasto draugu. Iguānas, čūskas un citas līdzīgas sugas viņiem ir noderīgas. Tomēr ne visiem Ūdensvīriem patiks rāpuļi, tāpēc patiks lieliem suņiem. Diez vai viņi kādu pārsteigs, taču kļūs par labiem Ūdensvīra pavadoņiem.

 

Zivis

Jūtīgas, nedaudz sentimentālas, maigas un mājīgas Zivis derēs jebkura veida dzīvniekiem, viņi to mīlēs un noteikti pieķersies savam mazajam draugam. Tomēr zivis reti vēlas sev mājdzīvniekus, īpaši, ja tos jātur aizslēgtus, tāpēc viņiem piemērotāki ir kaķi vai suņi, kas mierīgi staigās pa māju un pastaigāsies kopā ar saimnieku.

Lasi arī: Izvēlies vienu no attēlā redzamajiem kaķiem un uzzini dažas sava rakstura iezīmes

Avots: trikky

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru