Izvēlētais koks jums pastāstīs par jūsu dzīves ceļu

KOKS NR. 2- Jums ir nosliece uz apdomību, gudrību un neatlaidību. Lai gan dažreiz jūs mēdzat ignorēt citu cilvēku viedokli, jūs vienmēr mēdzat uzticēties tiem, kurus uzskatāt par savu autoritāti. Jums, iespējams, jau ir dzīves mērķis, kuru jūs enerģiski aizstāvēsiet un īstenosiet. Jums arī labāk jāattīsta atbildības sajūta.

Attiecībās ar pretējo dzimumu jūs esat stabils un saprātīgs cilvēks, taču emocionāli uzliesmojumi ir raksturīgi arī jums. Jums derēs laipns un spēcīgs cilvēks, kurš varēs labot jūsu plānos, vienlaikus atbalstot un palīdzot jūsu centienos. Jums piemērotākie partneri ir stabili cilvēki.

KOKS NR. 3- Jūs esat ļoti maiga un laipna būtne, ļoti mīloša romantika un estētika. Jūs daudz koncentrējaties uz sevi, varat uzklausīt citu viedokļus, bet jūsu viedoklis ir pāri visam. Jūs esat laipns, vienmēr cenšaties izvairīties no strīdiem un kompromisiem.

Attiecībās jūs meklējat spēcīgu dvēseles palīgu, kurš būs jūsu aizsardzība. Jūs esat pilns ar mīlestību un enerģiju, kas dzēš visas negatīvās emocijas un sniedz jums mieru. Jūs pats mēdzat kļūt par ļoti labu atbalstu savam mīļotajam.

KOKS NR. 4- Jūs esat cilvēks, kurš tiecas uz godīgumu, kārtību. Jums ir stingrs noteikumu kopums, kuru jūs ievērojat dzīvē. Jums nepatīk konflikti, tāpēc jūs mēdzat noraidīt ikvienu, kurš nodarbojas tikai ar konfliktu. Jūs nemaz neesat kautrīgs, jums ir dziļa delikateses izjūta. Jums ļoti patīk viss jaunais un neparastais, taču neaizmirstiet veco. Parasti jūs nodibināt attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem jūs plānojat izveidot kaut ko nopietnu un ilgtermiņa, kā rezultātā jums ir labas un ilgstošas ​​attiecības ar cilvēkiem.

Attiecībās ar dzīvesbiedru jūs parasti tiecaties pēc līderības, bet, ja jums tas neizdodas, jūs kļūstat par labu līdzvērtīgu partneri, uz kuru varat paļauties grūtos brīžos. Jums ir spēcīga un harizmātiska personība.

KOKS NR. 5- Jūs esat ļoti emocionāls cilvēks, kurš var viegli aizsvilties, bet arī viegli atiet . Attiecības ar jums ne vienmēr ir vienmērīgas, bieži notiek strīdi. Bet dažreiz šīs cīņas tikai stiprina attiecības.

Kā pāris jūs parasti izvēlaties mierīgus un nosvērtus cilvēkus ar smalku psiholoģisko domāšanu, cilvēkus, kuri spēj atrisināt konfliktsituācijas.

Lasi vēl: Tests: Izvēlieties kārti, kas atvērs jūsu attieksmi pret mīlestību

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru