Divas, pašas agresīvākās Zodiaka zīmes. Esat uzmanīgi – lieki nekaitiniet šos cilvēkus

Tā nu ir sanācis, ka šīs abas zīmes tiek raksturotas kā pašas niknākās. Bet tas jau nenozīmē, ka tās ir pašas sliktākās, vienkārši nevajag kaitināt, tad arī viss būs labi.

Skorpions

Šī zodiaka zīme arī atrodas planētas Marss pārvaldībā. Parastā stāvoklī Skorpioni ir mierīgi un laipni. Kāds viņus var uzskatīt pat par naiviem. Bet ne visiem ir zināms, ka zem mierīguma maskas periodiski veidojas īstas spēcīgu emociju vētras. Piederība Ūdens stihijai norāda par jūtīgo dabu.

Vispār jau Skorpions reti parāda savas jūtas, dodot priekšroku tās paturēt sevī. Bet, ja tiek izsmelts viņa pacietības kauss, tad pār jums velsies iznīcinoša dusmu vētra. Tādos brīžos Skorpions patiešām mēdz būt ļauns un pat cietsirdīgs.

Tikai attīrot savu dvēseli no zemajām kaislēm un necienīgām emocijām, viņi ir spējīgi atvērties labajam, pasaulei un mīlestībai. Šāds ceļš ir jānoiet katram Skorpionam. Viņiem dažreiz liekas, ka dzīve ir kā mūžīga cīņa. Un pirmkārt ir nepieciešama uzvara pār sevi.

LASI VĒL: 

15. februārī dzimušie – kādi viņi ir?!

Tāds ir visļaunāko un bīstamāko zodiaka zīmju saraksts. Atgādināšu, ka cilvēka uzvedība nosaka ne tik daudz viņa zodiaka zīme, cik personības attīstības līmenis. Bet būt, vai nebūt ļaunam – tā ir katra paša izvēle.

Auns

Auna pārvaldnieks ir enerģiskais un impulsīvais Marss. Labā noskaņojumā Auns ir lielisks draugs un biedrs. Ar viņu nav garlaicīgi, viņš nav slinks un palīdzēs jums jebkurā brīdī. Toties ja jums nāksies sastapt Aunu sliktā noskaņojumā, ja jūs viņu ar kaut ko sadusmosiet, tad uz jums tiks vērsta īsta uguns vētra. Tāpēc, ka šīs zīmes stihija ir Uguns.

Auni mēdz būt aizkaitināmi un spītīgi, ar viņiem ir grūti ko sarunāt, jo ne vienmēr viņi klausīsies sarunu biedra loģiskos secinājumus. Šīs zīmes vīrieši nereti domā, ka dažus jautājumus var atrisināt tikai ar dūrēm.

Avots: cluber.com.ua

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru