Acis ir dvēseles spogulis. Uzziniet, ko viņi saka par jūsu personību

Mēs redzam vienu un to pašu, bet interpretējam redzēto dažādos veidos. Mēs visi esam savas realitātes veidotāji, tāpēc dzīvi redzam dažādi!

Tātad, izvēlieties aci, kas ieskatās jūsu dvēselē!

Acs Nr. 1

Jūs esat drosmīgs un spēcīgs cilvēks. Jūs varat riskēt ar savu dzīvību, lai aizsargātu savu mīļoto cilvēku. Cilvēki vienmēr jūtas drošībā un drošībā. Lielākā daļa no viņiem jūs patiesi ciena, bet esiet uzmanīgi, daži var vēlēties izmantot jūsu laipno sirdi!

Acs Nr. 2

Jūs esat gudrs cilvēks. Labprātāk pavadīt laiku, lasot grāmatas, nekā pavadīt laiku garlaicīgu cilvēku lokā. Daži cilvēki var nesaprast jūsu klusēšanu un uzskatīs jūs par dīvainīti. Nepievērsiet uzmanību, ja cilvēki jūs nenovērtē. Vienmēr būs tas “viens” cilvēks, kurš jūs sapratīs ar pusvārdu un dalīsies savās domās un jūtās.

Acs Nr. 3

Jūs esat jūtīgs cilvēks. Jums ir nevainīga un tīra dvēsele. Tāpēc cilvēki baidās darīt sāpes. Jūs izplatāt savu mīlestību. Cilvēki jums uzticas. Jūs esat eņģelis, kurš pat nevar iedomāties, ka cilvēki var būt nežēlīgi un netaisnīgi. Jūsu aura ir aizsargāta, bet esiet piesardzīgi.

Lasi vēl: Izvēlieties karti un uzziniet, ko eņģeļi vēlas jums pateikt

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru