Zodiaka zīmes ar vislabāko nojautu, kuras lieliski prot apiet likteņa slazdus

Liktenis mīl spēlēties ar cilvēkiem, liekot viņu dzīves ceļā slazdus, bet pēc tam vēro, kā cilvēki no tiem mēģina izkļūt.

Kas zina, kāpēc liktenis tā rīkojas. Varbūt vienkārši izklaidējas, bet varbūt mēģina tādā veidā nostiprināt cilvēku, liekot viņam attīstīt noteiktas rakstura īpašības, kas palīdzēs nākotnē.

Tomēr nebūt ne visi cilvēki iekrīt likteņa lamatās. Dažiem piemīt vienkārši fenomenāla nojauta, kas palīdz viegli apiet apkārt slazdiem.

Lasi arī: Visnesavtīgāk dāvāt mīlestību apkārtējiem var šajās 5 zodiaka zīmes dzimušie

Kā viņiem izdodas atrast apkārtceļus, paliek noslēpums, jo viņi paši nespēj to izskaidrot. Bet šādiem viltniekiem izdodas maršēt pa dzīvi, viegli pārlecot pāri sagatavotajām bedrēm, apejot slazdus un visbrīnumainākajā veidā paslīdot garām uzstādītajiem tīkliem.

Liktenis var tikai nopūsties un pamāt viņiem ar roku. Galu galā likteņa rīcībā ir pietiekami daudz citu nelaimīgo, kuri, knapi izkļuvuši no viena slazda, uzreiz iekrīt citā. Un tā tas notiek bezgalīgi.

Kurus zvaigznes apveltījušas ar lielisku nojautu, un kuru veiksmi var tikai apskaust?

 

Zivis visu dzīvi pavada ārkārtīgi attīstīta intuīcija, kas palīdz tām izvairīties no slazdiem un bedrēm. Zivis spēj paredzēt nākotnes notikumus, un pats galvenais, viņas uzticas savām sajūtām un pielieto atbilstošus mērus.

Zivis bieži redz pravietiskus sapņus, kas ļauj viņām jau iepriekš uzzināt par gaidāmajām briesmām un atrast izeju no sarežģītas situācijas.

Bet ar vieniem pašiem pravietojumiem nekur tālu nenonāks. Zivīm iet pa dzīvi viegli palīdz spēja domāt loģiski, salīdzināt faktus un izdarīt pareizus secinājumus.

Viņu asais prāts apvienojumā ar fantastisku intuīciju rada necaursitamu vairogu, kas padara Zivis nepieejamus visām likstām un nelaimēm.

 

Vēži ir apbruņoti ne tikai ar ievērojamu intuīciju, bet arī ar apbrīnojamu jutīgumu, kā arī apskaužamu vērīgumu. Viņi lasa citus cilvēkus kā atvērtas grāmatas.

Vēži viegli nolasa viņu emocijas, uzmin viņu domas un, pateicoties loģiskajai domāšanai, iepriekš aprēķina viņu rīcību.

Bet, lai pilnībā iegūtu informāciju, nepieciešams daudz komunicēt, un Vēžiem tas nepatīk. Tāpēc dažreiz viņi iekļūst kādās nelielās lamatās.

Lasi arī: Septembra vidus: nozīmīgu pārmaiņu laiks četrām zodiaka zīmēm

Tomēr kopumā gandrīz dzīvniecisks instinkts, kas piemīt Vēžiem, joprojām ļauj viņiem izvairīties no nepatikšanām. Ja viņiem ir iespēja brīdināt arī citus par draudiem, viņi noteikti to darīs.

 

Visa Ūdensvīra dzīve ir vērsta uz nākotni, un tagadne viņus ne pārāk interesē. Viņi apzināti attīsta iedzimto intuīciju visa mūža garumā.

Tāpēc ir pilnīgi dabiski, ka ar vecumu viņi kļūst vēl saprātīgāki un gudrāki, un gandrīz ar katru jaunu dienu viņi arvien labāk izprot citus cilvēkus un Visuma likumus.

Ar savām tālredzīgajām idejām un rīcību Ūdensvīri vienkārši pārsteidz citus cilvēkus.

Un ar viņu tieksmi uz radošumu var tikai iedomāties, cik smieklīga reizēm šķiet viņu rīcība. Tomēr laika gaitā izrādās, ka viņiem vienīgajiem bija taisnība. Skeptiķi paliek apkaunoti, bet Ūdensvīri laipni uzklausa pelnītos komplimentus.

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru