ŪDENSVĪRS. Psiholoģiskais portrets

 

zodiac_the_series___aquarius_by_bgx1

 

Šajā zīmē dzimušajiem pilnīgi noteikti patīk atrasties starp cilvēkiem. Viņi ļoti ātri iegūst draugus un paziņas, taču dvēseles dziļumos Ūdensvīri vienmēr jūtas vientuļi. Viņu interese par apkārtējiem (tāpat kā par pašu dzīvi) ir vairāk zinātniski – teorētiska rakstura. Apgūt jaunas lietas ir daudz interesantāk, nekā likt lietā pūles, lai mainītu kādu konkrētu situāciju.

Jūtīgā Ūdensvīru daba padara viņus loti viegli ievainojumus, kas nozīmē to, ka šos cilvēkus ļoti ātri var aizskart, bet nomierinās viņi ļoti lēni. Ūdensvīri neko nekad neaizmirst. Ja nu vienīgi par saviem solījumiem

Reizēm Ūdensvīru rīcība var šķist pilnīgi neloģiska, taču nav vērts uzticēties šim iespaidam. Ūdensvīriem parasti ir pieejama daudz lielāka informācija, kas nozīmē to, ka viņi attiecīgi ņem vērā faktorus, pa kuriem citiem nemaz nav ne jausmas. Ūdensvīri ļoti ilgi visu apdomā, nesteidzoties rīkoties.

Ūdensvīriem piemīt tieksme uz labdarību. Viņi ir gatavi darīt kaut ko arī citu labā, ne tikai savā, turklāt arī ar svešu naudu viņi prot rīkoties daudz labāk.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru