Tamāras Globas prognoze 2022. gadam visām zvaigžņu zīmēm

Slavenā Tamāra Globa sacīja, ka katra zodiaka zīme gaida 2022. gadā. Tīģeris ienesīs dramatiskas izmaiņas katrā dzīves jomā. Mērķu realizācijai parādīsies daudz iespēju, bet galvenais ir prast tās pareizi un pilnvērtīgi izmantot. Nepazūdiet izšķirošos brīžos. Kādi būs nākamie divpadsmit mēneši zvaigžņu apļa pārstāvjiem.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Aunam vajadzētu sagatavoties nozīmīgām un negaidītām pārmaiņām. Visi notikumi ir steidzīgi. Vajadzētu savest kopā un uzkrāt spēkus, lai neko nepalaistu garām un visam paspētu laikā. Tevi ieskauj pozitīvs. Ir vērts uzticēties liktenim un izvairīties no steigas un burzmas. Jums būs daudz iespēju. Pareizi nosakiet prioritātes. Gada otrā puse piemērota, lai atvilktu elpu un izbaudītu paveikto.

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 21. maijam)

Nopietnu pārbaudījumu Vērsim tīģeris nedos. Taču arī šo gadu nevar nosaukt par klusu. Esiet gatavi tam, ka ģimene un draugi būs vīlušies vai partneri nodevuši. Arī viņa personīgajā dzīvē būs spriedze, taču nopietni konflikti un šķiršanās nav gaidāmi. Mēģiniet iet uz kompromisiem, kā arī veltiet pietiekami daudz laika savai otrajai pusei. Pievērsiet uzmanību veselībai – iespējama hronisku kaites atgriešanās.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņi gūs labumu no smagā darba un centības, ko viņi ieguldījuši 2021. gadā. Tīģeris jūs apbalvos un sniegs panākumus visās jomās bez izņēmuma. Īpaši paveicies karjerā. Esiet proaktīvs un proaktīvs. Personīgajā dzīvē lietas ir nedaudz sarežģītākas. Iespējami konflikti ar otro puslaiku. Sekojiet apgalvojumiem un kontrolējiet darbības. Esiet objektīvs finanšu jautājumos un netērējiet savu naudu.

Vēzis (22. jūnijs–22. jūlijs)

Vēžiem grūts un neprognozējams gads. Būsi spiests pārskatīt savus uzskatus un attieksmi pret dzīvi. Esiet elastīgs un atlaidiet stūrgalvību un nepareizu domāšanu. Esiet atvērts pārmaiņām un sirsnīgs pret cilvēkiem. Harizma tev palīdzēs lietišķās un personīgās attiecībās. Iemācieties ieklausīties partnerī un piekāpties, novērtēt nopelnus un dažreiz pievērt acis uz trūkumiem.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauvas 2022. gadā varēs parādīt visus savus spēkus un spējas. Tas prasīs no jums centību un neatlaidību. Zināt, kā atšķirt un izmantot katru iespēju. Virzieties uz saviem sapņiem un attīstieties. Augstprātība un nežēlība kļūs par jūsu galvenajiem ienaidniekiem – tie jums radīs tikai problēmas. Svarīgi ir laikus apstāties, izrādīt godīgumu attiecībās un atklātību saziņā ar apkārtējiem.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)

Jaunavas 2022. gadā gūs panākumus profesionālajā jomā. Dažiem zīmes pārstāvjiem izdosies atvērt savu biznesu. Pateicoties jūsu drosmei un iniciatīvai, jums būs daudz iespēju sasniegt savus mērķus. Jūs nonāksit pēc iespējas tuvāk savam sapnim. Tajā pašā laikā ir svarīgi ieklausīties intuīcijā un pieņemt pārdomātus lēmumus. Personīgajā dzīvē netiecies pēc pārmaiņām, bet centies saglabāt stabilitāti. Nekārtojiet lietas un necentieties “sadedzināt tiltus”.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

Astroloģe iesaka Svariem būt aktīviem un aktīviem. Tikai aktīvi zīmes pārstāvji gūs panākumus visās jomās. Gluži pretēji, pasivitāte radīs problēmas. Tāpēc jau no pirmajām jaunā gada dienām jāsāk aktīvi pildīt savus uzdevumus un izvirzīt jaunus mērķus. Saglabājiet optimismu un neatlaidību, un grūtībās paļaujieties uz ģimeni un draugiem. 2022. gadā varēsi realizēt savas ieceres un iekšējo potenciālu, atklāt talantus. Noskaņojieties Tīģera enerģijai, un jums viss būs lieliski un harmoniski.

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Skorpioni spēs ieņemt vadošus amatus un kontrolēt jebkuru situāciju. Tomēr viena uzvara nav iemesls apstāties un atpūsties. Ļaujiet sasniegumiem virzīt jūs uz jauniem mērķiem un sasniegumiem. 2022. gadā jums būs daudz iepazīšanās. Vientuļie zīmes pārstāvji varēs atrast mīlestību un sakārtot personīgo dzīvi. Visticamāk, jūs pat formalizēsiet attiecības ar izvēlēto.

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Jau no paša gada sākuma Strēlnieku gaida daudz uzdevumu. Tev veiksies pilnīgi jebkurā jomā, bet ar nosacījumu, ka būsi uzticīgs saviem principiem un aktīvi strādāsi, lai sasniegtu savus mērķus. Neesiet pārāk uzticīgs un atklāts, jūsu ļaundari to izmantos. Iesaistīties pašattīstībā un personīgās dzīves harmonizēšanā. Vientuļajiem zīmes pārstāvjiem vēl nav laika mīlas attiecībām, tāpēc jāgaida.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)

Mežāžiem 2022. gadā būs ļoti smagi jāstrādā un tajā pašā laikā jātaupa. Gada otrajā pusē iespējamas investīcijas un izdevumi. Jūs gūsit panākumus tikai tad, ja būsiet aktīvs un aktīvs. Pieejiet saviem uzdevumiem pēc iespējas atbildīgāk. Nepadodies un nepadodies, un uzskati grūtības nevis par sodu, bet gan par jaunu nenovērtējamu pieredzi un iespējām pāriet uz jaunu attīstības līmeni. Esiet gatavs pielāgot savas darbības atkarībā no apstākļiem.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)

Ūdensvīri veiks īstu finanšu izrāvienu. 2022. gads sniegs jums daudz jaunu iespēju un perspektīvu. Varbūt jūs ieņemsiet augstāku amatu, par kuru iepriekš pat sapņot neuzdrošinājāties. Personisko attiecību sfērā valda harmonija un absolūta savstarpēja sapratne. Tomēr visas atrunas un aizvainojumi jāatstāj pagātnē. Esiet gatavs pielāgoties savam partnerim, dažos gadījumos atsakoties no savām interesēm.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

Zivīm ļoti labvēlīgs gads. Jums nevajadzētu būt nervozam, un jums tas arī nebūs jādara. Galu galā planētas un viss Visums ir jūsu pusē. Apstākļi būs jums labvēlīgi, īpaši finanšu jomā. Uzticieties savai intuīcijai un izmantojiet visas šī perioda iespējas.

Lasi vēl: 2021. gada ziema piecu zvaigžņu zīmju dzīvi apgriezīs kājām gaisā

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru