Tamāras Globas 2021. gada vasaras prognoze: vislaimīgākās zvaigžņu zīmes

Šīm trim zīmēm vasara būs vislaimīgākā sezona gadā.

Laime ir sapņa piepildījums, un katra cilvēka sapņi ir atšķirīgi. Dažiem gaidāmā vasara jau ir laime, bet kāds vēlas iegūt visu papildus siltajām dienām: mīlestību, panākumus, jautrību un neierobežotas iepirkšanās iespējas.

Daži ir laimīgi, ka var izbaudīt brīvību, mainot draugus, citi priecājas par greznību, citi meklē lielu mīlestību, un dažiem svarīga ir tikai veselība.

Šovasar dažām zodiaka zīmēm būs īpaši paveicies: viņus gaida liela laime, kurā viņi ar galvu ienirt, lai pareizi izbaudītu sajūtas. Jūnijs jau ir pienācis – ilgi nebūs jāgaida. Noskaidrosim, kam paveicas.

SVARI

Svari tiek uzskatīti par līdzsvarotiem, diplomātiskiem un tiecīgiem uz harmoniju. Bet ir neliela nianse: tiem, kas dzimuši zem šīs zīmes, ir grūti pieņemt lēmumus, īpaši svarīgos jautājumos.

Viņi vēlas visu rūpīgi nosvērt, septiņas reizes izmērīt, rūpīgi domāt – un pēc daudzām stundām / dienām / nedēļām viņi joprojām nebūs pārliecināti, ka izdarīja pareizo izvēli. Šīs iezīmes dēļ Svari bieži sēž uz soliņa, lēnām pārejot uz aktīvu rīcību – vai tā būtu karjeras izaugsme vai romantiskas attiecības.

Tomēr 2021. gada vasarā Svariem viss mainīsies! Ir pienācis laiks izstrādāt lielus plānus un tos īstenot. Jums beidzot būs jāpieņem lēmums, kas apgriezīs jūsu dzīvi otrādi. Un pats galvenais, jūs nekad nešaubīsities par to, ko darāt.

 

SKOPRIONS

Šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk atklāt savus noslēpumus, novērtēt attālumu un uzmanīgi sargāt savas robežas.

Tajā pašā laikā Skorpioni ir ne tikai kaislīgi, strādīgi un gribīgi – viņiem patīk sevi ieskaut ar auditoriju un patiesi tuviem cilvēkiem, tāpēc viņi akūti izjūt vientulību, kas pēdējā laikā viņus ir izsmēlusi. Nu, zvaigznēm jums ir labas ziņas: ļoti drīz jūs atvadīsieties no viena statusa.

2021. gada vasarā jūs gaida liktenīgas tikšanās, negaidītas iepazīšanās, krāšņi pušķi, apskāviena pastaigas, skūpsti, mīlestības un seksa jūra – viss, par ko sapņojāt garajos ziemas vakaros. Izmantojiet horoskopa intensīvās romantiskās fāzes priekšrocības un satveriet laimi ar abām rokām.

 

MEŽĀZIS

Šo zīmi ir grūti pievilt: ambiciozajiem Mežāžiem viss ir plānots un stratēģiski pārdomāts. Viņi ir pieraduši paļauties uz savu loģiku un uz panākumiem vērstu prātu.

Šogad Mežāži, kā parasti, ir aizņemti, izdomājot, kā ātrāk sagrābt veiksmi aiz astes, taču šovasar, lai nāktu ilgi gaidītā laime, Mežāžiem ir nepieciešama tikai viena lieta – atpūsties.

Lasi vēl: Tamāras Globas prognoze: Vasarā nauda nonāks trīs zvaigžņu zīmju rokās. Kuri būs starp laimīgajiem.

Viss izdosies bez lielas degsmes – iedomājieties, ka esat uzvarējis kosmosa loterijā. Apsēdieties uz sauļošanās krēsla un izbaudiet: gan mīlestībā, gan darbā ir pienācis laiks panākumiem un vieglumam.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru