Lielveikals kļūdaini pārdeva cilvēkiem kokaīnu, nevis veļas pulveri. Tīrs produkts!

Lielveikals Brazīlijas pilsētā Sanpaulu piedāvāja pārdošanā kokaīna saturošu veļas mazgāšanas līdzekļu iepakojumu.

15. jūlija rītā viens no klientiem, mazgāšanas līdzekļa vietā atrodot saspiestu iepakojumu ar kokaīna pastu, mēģināja atgriezt preces veikalā un tika pakļauts draudiem. Cits pircējs atrasto masu nekavējoties nogādāja policijā.

Veikala pārbaudes laikā likumsargi pamanīja, kā vairāki cilvēki izkrauj vienu un to pašu preci no pikapa. Viņi mēģināja aizbēgt, bet tika aizturēti kopā ar tirdzniecības vietas īpašnieku.

Policija atsavināja vairākus desmitus veļas mazgāšanas līdzekļu kastes, kurās bija paslēpti aptuveni 50 kg kokaīna pastas. Pēc viņu aplēsēm no šīs masas varētu izgatavot vairāk nekā 200 kg kokaīna.

Izmeklētāji pieļauj, ka narkotiku iepakojums kļūdas dēļ nonācis veikalu plauktos, un lielveikala īpašnieks izmantojis biznesu naudas atmazgāšanai.

Sanpaulu policijas pārstāvis atzīmēja, ka viņš ar līdzīgu gadījumu nekad nebija saskāries. Uzņēmums, kas ražo pulveri, paziņoja, ka ir noticis “skaidrs pārkāpums produktu iesaiņošanai nelikumīgiem mērķiem” un pauda vēlmi sadarboties ar policiju.

Bet kā tu rīkotos pircēja vietā?

avots: theguardian.com

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru