Kam bagātība un kam mīlestība: Jeļenas Jegorovas prognoze 2022. gada otrajai pusei

Eksperte Jeļena Jegorova pastāstīja, kādas izmaiņas notiks dažādu zvaigžņu zīmju pārstāvju dzīvē 2022. gada otrajā pusē. Kuram būs profesionāli panākumi un kurš kļūs patiesi laimīgs 2022. gada otrajā pusē.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Aunam šie būs ļoti laimīgi seši mēneši. Tuvi cilvēki un ietekmīgi draugi palīdzēs tikt galā ar grūtībām. Varbūt jūs tiksiet uzaicināts un vairāk nekā vienu reizi uz kādiem liela mēroga svētkiem, piemēram, kāzām. Turklāt var un vajag doties ceļojumā. No tālām zemēm atvedīsiet lielisku noskaņojumu un neaizmirstamas iepazīšanās un komunikācijas. Oktobris tev būs īpaši labvēlīgs. Tomēr eksperte iesaka šajā laikā paļauties tikai uz sevi un koncentrēties uz svarīgāko, nenovēršot uzmanību no niekiem. Tad jūs iegūsit no dzīves vislabāko.

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 21. maijam)

Vērsim šis būs interesants laiks. Eksperte brīdina: tiek aktivizēti ļaundari un manipulatori. Centieties nepadoties viņu ietekmei un kontrolēt situāciju. Vientuļos zīmes pārstāvjus gaida liktenīga tikšanās. Tomēr jums vajadzētu tuvāk iepazīt savu izvēlēto, pretējā gadījumā viņš var slēpt no jums kaut ko svarīgu. Uzklausiet pieredzējušāku un gudrāku cilvēku padomus un neatlieciet svarīgas lietas un jautājumus uz vēlāku laiku. Decembris atvērs acis dažu notikumu patiesajai būtībai un cēloņiem. Galvenais ir turpināt virzīties uz priekšu un nepadoties.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņi jūlijā-decembrī var kļūt par negodīgu cilvēku upuri, kuri visnegaidītākajā brīdī iedurs tev mugurā. Šajā laikā neuzticieties visiem. Atkārtoti pārbaudiet informāciju. Grūti brīži palīdzēs pārdzīvot radus un draugus. Nevienam neizpaudiet savus noslēpumus, klusējiet par svešiniekiem – un tad komunikācijā nebūs problēmu. Personīgajā dzīvē iespējamas kardinālas pārmaiņas: tā var būt gan attiecību formalizēšana, gan galīga šķiršanās. Tuvāk ziemai sagaidiet svarīgas ziņas no tālienes, kā arī kases čekus. Tā būs atlīdzība par jūsu pūlēm. Nav izslēgta pāreja uz perspektīvāku darbu, iegūstot augstu amatu.

Vēzis (22. jūnijs–22. jūlijs)

Interesants semestris Vēžiem. Ir svarīgi visu rūpīgi analizēt un plānot, saprātīgi noteikt prioritātes un pārvaldīt budžetu. Daži Vēži domās par nekustamā īpašuma iegādi, un daži noformēs attiecības ar mīļoto cilvēku. Ģimenes zīmes pārstāvjiem laiks paņemt atvaļinājumu un doties ceļojumā. Rudenī var ievērojami pakāpties pa karjeras kāpnēm vai saņemt algas paaugstinājumu. Šajā jautājumā jums palīdzēs statuss un ietekmīgi cilvēki.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauvai 2022. gada otrā puse būs nozīmīga un veiksmīga finanšu sektorā. Šis ir ienākumu un peļņas laiks, sasniedzot jaunu materiālo līmeni. Varbūt jūs atradīsit papildu ienākumu avotu. Turklāt visi jūsu projekti būs veiksmīgi. Esiet drosmīgs un nebaidieties uzņemties iniciatīvu. Iespējami kopīgi projekti, daudzsološa sadarbība. Liktenis dāvās brīvajām Lauvām patīkamas iepazīšanās un daudz komunikācijas ar pretējo dzimumu. Iespējamas veselības problēmas, tāpēc eksperte iesaka neaizmirst par pārējo un ievērot režīmu.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)

Šī Jaunavām būs laimīga gada otrā puse. Personīgajā dzīvē jūs gaida absolūta harmonija un savstarpēja sapratne. Ģimene un draugi jūs atbalstīs jebkurā situācijā. Vientuļie zīmes pārstāvji satiks savu dvēseles palīgu. Visticamāk, iegādāsies nekustamo īpašumu vai pārcelsies uz dzīvi, sāks savu biznesu un piepildīs savu loloto sapni. Rīkojies drosmīgi – tev pietiek spēka un enerģijas visam.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

2022. gada otrā puse būs gan patīkamu, gan ne tik patīkamu pārsteigumu un pārsteigumu pilna. Jūsu plāni nepārtraukti mainās, un tas jūs mulsina un noved no pareizā ceļa. Nekrīti panikā, bet iemācies pielāgoties apstākļiem. Nebēg no pārmaiņām – spēj atvadīties no tā, kas jau sen ir novecojis un atvelk tevi. Ir pienācis laiks attīstīties un virzīties uz priekšu. Iespējams, rudenī mainīsi darbu un atradīsi darbu, kas būs daudz labāks. Vai vienkārši jauns ienākumu avots. Vēlēsies arī mainīt dzīvesvietu un pārcelties uz citu pilsētu vai pat valsti.

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Skorpioniem 2022. gada otrā puse būs profesionāli veiksmīga un ienesīga. Draugi un mīļotie palīdzēs sasniegt karjeras virsotnes. Apsveriet iespēju iegādāties nekustamo īpašumu vai iegādāties kaut ko nozīmīgu savai mājai. Dažus zīmes pārstāvjus gaida kāzas, un vientuļie Skorpioni var satikt savu īsto mīlestību. Ir pienācis laiks doties ceļojumā, un tas, kurš meklē darbu, beidzot to atradīs.

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Šis periods Strēlniekam būs veiksmīgs visos aspektos. Darbā jūs tiekat novērtēts kā augsti kvalificēts speciālists. Neatsakieties no ceļojumiem un komandējumiem – tie jums ļoti noderēs. Pastāv liela iespēja šķirties no cilvēka, kuru uzskatījāt par savu dvēseles radinieku. Par to jums nevajadzētu skumt. Liktenis vislabāk zina, kas jums patiešām ir vajadzīgs. Pārslēdzieties uz karjeru un realizējiet sevi profesionālajā jomā. Tas jums sagādās prieku un peļņu.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)

Mežāžiem 2022. gada otrā puse būs iepazīšanās un komunikācijas laiks. Eksperte neiesaka ilgstoši “nēsāt rozā brilles”. Esiet reālistiskāks un skatieties uz lietām un cilvēkiem objektīvi. Karjerā jums būs jāizdara sarežģītas izvēles. Jautājiet draugiem padomu šajā jautājumā. Ja jūs jau ilgu laiku sapņojat par ģimenes papildināšanu, tad beidzot saņemsiet šo ilgi gaidīto ziņu. Savus projektus un idejas labāk nerealizēt vienam, atrast domubiedrus un palīgus.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)

Ūdensvīrs no 2022. gada jūlija līdz decembrim nevar nekur steigties un sasteigt lietas. Dariet visu iespējamo un ļaujiet rezultātam nākt īstajā laikā. Visu šo laika periodu meklēsi papildus ienākumu avotus, jo nemitīgi pietrūkst naudas. Jebkurā gadījumā jūs saņemsit atlīdzību par jūsu pūlēm. Otrā puse jūs iepriecinās ar laulības piedāvājumu. Arī attiecības ar ģimeni Ūdensvīriem veidojas ļoti harmoniski. Grūtos laikos paļaujieties uz ģimenes un draugu atbalstu. Decembris tev būs īpaši veiksmīgs.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

2022.gada otrā puse Zivīm būs lieliska. Dažus notikumus tu uztver ļoti emocionāli. Ja tas ir pozitīvs, tad priecājieties, cik vien vēlaties. Neņem negatīvismu pie sirds. Izvairieties no emocionālas pārslodzes un pārmērīgām raizēm. Vientuļie zīmes pārstāvji iepazīsies ar savu nākamo dvēseles radinieku. Profesionālajā darbībā jūsu bizness un projekti būs ļoti perspektīvi un veiksmīgi. Nākamā pusgada laikā jūs varat iegādāties īpašumu un mainīt dzīvesvietu. Esiet drosmīgs un nebaidieties no pārmaiņām. Turklāt jums būs spēcīgs atbalsts tuvu cilvēku un draugu priekšā.

Lasi vēl: Kuras zvaigžņu zīmes pirmās kļūst bagātas? Kurām tas darīsies vieglāk un kurām grūtāk?

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru