Izvēlieties kristāla bumbu un uzziniet, ko liktenis jums ir sagatavojis

Katrs cilvēks vēlētos uzzināt, ko liktenis viņam sagādā, un šajā ziņā nav nekā dīvaina vai pārsteidzoša. Tā kā, zinot nedaudz vairāk par savu nākotni, jūs varat pieņemt daudz labākus lēmumus nekā staigāt pa dzīvi nākotnes notikumu pilnīgā tumsā.

KRISTĀLA BUMBA ( 1. )

Jūs vienmēr domājāt par visiem, izņemot sevi, un pat nenojaušat, ka ir pienācis laiks pārmaiņām. Tagad jums ir jāaizmirst par visām rūpēm un jādara tas, ko vēlaties tikai jūs! Nedaudz laika, kas pavadīts, darot to, kas jums patīk, uzlabos jūsu garastāvokli, paaugstinās jūsu pašcieņu un palielinās pārliecību.

Dzīve uz nakti nekļūs labāka, taču pamazām, pierodot pie jaunām lietām un iemācoties mīlēt sevi, viss apkārtējais sāks mainīties tikai uz labu.

Atcerieties, ka ap jums ir cilvēki, kas ir atkarīgi no jums, cilvēki ir egoisti un acīmredzami nenovērtēs šādas izmaiņas jūsos. Tāpēc esiet gatavs stāties pretī skaudīgiem cilvēkiem, kuri mēģinās sabojāt jūsu garastāvokli un iejaukties jūsu plānos.

Ja jūs neatlaidīgi virzāties uz savu mērķi un domājat par tagadni un nākotni, atstājot aiz sevis visu pagātnes negatīvismu, veiksme jūs arvien vairāk atbalstīs. Galu galā jūs noteikti kļūsiet par vēlamo cilvēku.

KRISTĀLA BUMBA ( 2. )

Ļoti drīz jūs sevī atklāsiet spējas, par kurām pat nezināt, ka pastāv. Pamazām atraisot savus jaunos talantus, jūsu priekšā pavērsies jaunas iespējas, kas ļaus jums kļūt labākiem. Nebaidieties atvērt jaunas durvis un atstāt vecās telpas un vietas, jo jūs atradīsiet īstu laimi, par kuru jau sen esat sapņojis.

Atcerieties, ka cilvēks pats ir savas laimes arhitekts, liktenis tikai dod iespēju, un veiksme palīdz tos sasniegt. Neceri, ka kāds “onkulis” izlems un izdarīs visu tavā vietā, nē! Jums pašam jādodas uz savu laimi, gaišo nākotni, savu labsajūtu.

Bet nedomājiet, ka jūsu ceļā nebūs grūtību, jo patiesais laimes ceļš ir ērkšķains un grūts.

KRISTĀLA BUMBA ( 3. )

Šķiet, ka tev ir paveicies, bet tu to pat nezini. Lai gan tas nav pārsteidzoši, jo jūsu dzīvē vienmēr ir notikušas pozitīvas pārmaiņas. Bet esiet gatavs tam, ka tuvākajā nākotnē jums sāks plūst patīkami pārsteigumi.

Patiesībā ir pienācis jūsu laiks, tagad burtiski viss: personīgā dzīve, karjera un attiecības, gan mīlestība, gan romantika, gan bizness sāks jūs vēl vairāk iepriecināt. Jūs iegūsiet jaunas paziņas, un vecie draugi nekur nedosies, jums tiks piedāvāta paaugstināšana amatā vai jauns amats, liels naudas bonuss, ievērojama atlīdzība, vai arī jūs saņemsiet stabilu mantojumu.

Tomēr atcerieties: tas ir pārbaudījums, un jūsu nākotne ir pilnībā atkarīga no tā, kas jūs izrādāties un kā jūs to izturēsiet. Varbūt jūs varat pavairot visu, kas jums šodien ir, vai varbūt jūs visu pazaudēsiet!

Pareizi nosakiet prioritātes, iestatiet vērtības, dariet labu, un tad jūs kļūsiet par visādi ārkārtīgi bagātu cilvēku!

KRISTĀLA BUMBA ( 4. )

Tas ir pat dīvaini, ka tik inteliģents un pašpārliecināts cilvēks, kurš nekad nejuta nepieciešamību pēc kāda cita viedokļa, piemēram, jūs, nolēma izvēlēties kādu no šīm burvju bumbām.

Ak, šī bumba precīzi zina, cik daudz jūs vērtējat savu laiku, tāpēc ķeramies pie lietas.

Pirmkārt, jūs bez bumbas zināt, kas jūs gaida nākotnē, jo visu plānojat ļoti uzmanīgi. Otrkārt, jums ir pilnīga taisnība! Treškārt, jums ir tuvi cilvēki, uz kuriem jūs vienmēr varat paļauties, bet jums ne vienmēr ir laiks ar viņiem sazināties.

Tātad savā dzīvē jums nekas nav jāmaina, izņemot to, ka biežāk atceraties tos, kuriem jūs esat vajadzīgs: mīlošus, laipnus un mīļos. Neliela uzmanība tiem cilvēkiem, kuri jūs patiesi un nesavtīgi mīl, netraucēs ne jums, ne jūsu plāniem.

Visos citos aspektos jūsu dzīvē viss notiek pēc plāna, piemēram, drīz jūs izcīnīsiet vēl vienu uzvaru, kuru jūs jau iepriekš plānojāt ceļā uz savu mērķi.

Lasi vēl: Pāvels Globs nosaucis veiksmīgas un neveiksmīgas dienas zvaigžņu zīmēm aprīļa beigās

Avots:

zen.yandex

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru