“Decembris būs liktenīgs”: ko sagaidīt dažādām zvaigžņu zīmēm 2021. gada pēdējā mēnesī

Ko sagaidīt no 2021. gada nogales un kā uzvesties 2021. gada decembrī katrai no divpadsmit zvaigžņu zīmēm eksperte Marina Grafova.

Auns

Aunam 2021. gada nogale būs pārvērtību pilna. Šīs zvaigžņu zīmes pārstāvjiem pienācis laiks lemt par liktenīgiem darbiem, uzskata “VM” sarunbiedre.

– Decembris būs liktenīgs. Auna dzīvē gaidāmas negaidītas pārmaiņas. Iespējams, notiks notikumi, kas tika plānoti ilgu laiku. Šeit ir runa par likteni, veiksmi un evolūciju, – skaidroja eksperte.

Vērsis

Aizejošā gada decembris Vērsim iezīmēsies ar “pakāpenisku attīstību”. Visas viņu darbības 2021. gada laikā sāks nest augļus, atzīmēja eksperte.

– Vērsim viss ir diezgan mierīgi: pakāpeniska attīstība un pakāpeniski panākumi. Praktiski viss gada laikā padarītais sāks nest augļus. Tos var sajust un turpināt iet to pašu ceļu, – viņa precizēja.

Un viņa uzsvēra: decembris pārliecinās Vērsi, ka viņu izvēle izdarīta pareizi.

Dvīņi

Dvīņiem tika ieteikts “nekrist galējībās” un saglabāt mieru.

– Ir svarīgi neapšļakstīties ar patīkamu un labu garastāvokli. Emocijās nekrītiet galējībās, negremdējieties Jaungada burzmā. Saglabā sevī mierīgu laimes sajūtu.

Vēzis

Vēži negaida vieglāko decembri: viņiem šķitīs, ka viss apkārt “nav pareizi”, brīdināja Grafova. Pēc ekspertes domām, gada pēdējais mēnesis šīs zīmes pārstāvjiem būs labs laiks ieskatiem un pārdomām.

– Vajag vēl kaut ko, bet kas vēl nav skaidrs. Pavadiet decembri, pārskatot iepriekšējo gadu, kārtojot lietas, pierakstot jaunus mērķus. Bet daži galvenie notikumi būtu gaidāmi Jaunajā gadā, – sacīja Grafova.

Lauva

Lauvas decembri pavadīs “zirga mugurā”. Viņi iedvesmos citus jauniem sasniegumiem un strādās, lai sasniegtu savus mērķus – enerģijas noteikti pietiks visām lietām.

– Uzvaroša attieksme, virzība uz priekšu, ar piemēru iedvesmojot citus. Lielu enerģijas daudzumu var novirzīt pareizajā virzienā un sasniegt mērķus. Varbūt kādam izdosies aizvērt parādus.

Jaunava

Decembris palīdzēs Jaunavām apzināties savus talantus un būt uzņēmīgām. Tomēr pirms lēmuma pieņemšanas ir svarīgi paredzēt visus iespējamos riskus, atgādināja Grafova.

– Arī Jaunavām decembris būs ļoti labs. Šomēnes viņi koncentrēsies uz savu talantu, iespēju apzināšanos un uzņēmējdarbības izpausmēm. Bet ir vērts pievērst uzmanību riskiem un izsvērt katru lēmumu. Iedvesma, spēks un interese var pievērt Jaunavai acis uz iespējamiem riskiem.

Svari

Svarus decembrī gaida “pārpilnības, laimes, gudrības un veiksmes straume”. Zīmes pārstāvji pārliecināsies, ka tie atrodas īstajā vietā. Ģimenes atbalsts viņiem ļoti palīdzēs.

– Pievērsiet uzmanību savai ģimenei: sajūtiet šo siltumu, jūtiet, ka esat mīlēts un gaidīts, – ieteica Grafova.

Skorpions

Skorpioni pavadīs mēnesi, mēģinot iznīcināt veco un uzbūvēt jaunu, atzīmēja eksperte. Viņiem ir jābūt pacietīgiem, jo ​​pozitīvu pārmaiņu ieviešana dzīvē var būt sarežģīta.

– Skorpioni vēlēsies visu veco postīt, lauzt, dzēst un visu jauno “krāsot”. No vienas puses, tas nav slikti, jo šāds “sabrukums” sola pārmaiņas. Taču jaunā celtniecība, sabrūkot vecajam, vienmēr ir grūts lēmums. Tikai esiet pacietīgi: ja jau esat nolēmis griezt no pleca, esiet gatavi, ka jaunu izveidot nebūs tik vienkārši, – sacīja Grafova.

Skorpioniem ir iespēja atbrīvoties no visa, kas kļuvis novecojis.

Strēlnieks

Strēlniekiem decembrī vajadzētu rūpīgāk aplūkot savu apkārtni. Varbūt kāds pazīstams palīdzēs zīmes pārstāvjiem atrast savu laimi.

– Strēlniek, paskaties tuvāk apkārtējos cilvēkus. Tevi gaida daudzsološas iepazīšanās, līgumi, sadarbība, kas tev nesīs vēl ko labu gan attiecību, gan finanšu jomā. Pievērsiet uzmanību tiem, kas pie jums nāk decembrī. Tā tu paaugstini izredzes atrast savu laimi.

Mežāzis

“Pacietība un darbs visu samals” – ar šādu moto decembri aizvadīs Mežāži. Šomēnes viņiem būs jāpilnveido savas prasmes un jāiesaistās sevis pilnveidošanā.

– Mežāžiem decembrī svarīgs ir prasmju slīpēšanas process. Mēnesi labāk veltīt jaunu zināšanu apguvei un pašattīstībai. Un tikai tad sapratīsi, ka jauna līmeņa sasniegšana nav tālu, – precizēja eksperte.

Viņa piebilda, ka Jaunais gads Mežāžiem sagādās daudz pārsteigumu.

Ūdensvīrs

Decembrī Ūdensvīriem labāk uzticēties intuīcijai un ieklausīties sevī, ieteica Grafova.

– Klausieties sevī un brīnieties, ko jūs īsti vēlaties. Tavs uzdevums ir izlemt par savām vēlmēm. Tad jūs sākat tos īstenot. Ūdensvīram decembris jāpavada pašrunāšanas paspārnē. Šo sarunu rezultāts būs labs, pareizs 2022. Gads.

Zivis

Decembris Zivīm sagatavo “lieliskus darījumus” un “labas partnerattiecības”. Mēnesis viņiem dos iespēju attīstīties jebkurā dzīves sfērā. Lai pielāgotos attīstībai, Zivīm tika ieteikts “lasīt zīmes”.

Lasi vēl:Nosauktas trīs zvaigžņū zīmes, kuras decembrī kļūs bagātas

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru